Compact Seri

Buhar banyosu yapmak ister misiniz?Ya da ayaklarınıza masaj yapmak? Peki ya banyonuzda müzik dinlemek istemez miydiniz?.Bunların hepsini Politek Compact Banyo Modeli ile yapabilirsiniz.

Politek Compact Banyo Modellerimiz banyo yapma ihtiyacınızı zevke dönüştürmek için tasarlanmıştır.Compact banyonuza girdiğinizde bütün stresinizi unutacak ve tamamen rahatlayacaksınız.Dilerseniz müzik dinleyebilir,buhar banyosu ya da ayak masajı yapabilirsiniz.


1foot-massageAyak Masajı
Ayak masajı özelliği ayak silindir ve hidro masaj sistemi ile ayağınıza istediğiniz zaman masaj yapabilirsiniz ve hatta masaj silindirini vücunuzun istediğiniz yerine tutup masaj yapabilirsiniz.

2digitalpanelDijital Kontrol Paneli
Politek Compact Banyonuzun dijital kontrol paneli rakiplerinin aksine kullanımı çok kolaydır.Bu kontrol panelinden buhar düzeyini,radyoyu,Cdyi,havalandırma fanını kontrol edebilirsiniz.

3handheld-showerEl Duşu
Politek Compact sisteminizde tepe duşuna ek olarak el duşu da bulunmaktadır,kontrol sizin elinizde…

4shower-roseTepe Duşu
Yağmur ormanı duşu olarak da bilinir.Normal olarak 15 cm çapındadır.Politek Compact modelimizin kireç kırıcı özelliği sayesinde su delikleri tıkanmaz.

5shower-jetSırt Jetleri
Compact sistemlerimizde modele göre 6-8-12 adet sırt jetleri bulunur.Sırt jetlerini vücudunuzun istediğiniz bölümüne yönlendirebilirsiniz.Sırt jetleri basınçlı su göndererek hidro-masaj yapar.

6musicmp3Müzik ve Telefon Girişi
Politek Compact banyonuzda Mp3 oynatıcı,Dvd,iPod girişi bulunmaktadır,banyodaki hoparlör sayesinde duş alırken müzik dinleyebilirsiniz.

7speakerRadyo and Hoparlör
Radyo ve hoparlör maxi ve full compact modellerimizde standart olarak bulunur.
    

8steam-generatorBuhar Banyosu
Buhar özelliği sayesinde banyonuzu saunaya çevirebilirsiniz.Dijital kontrol panelinden zamanını ve derecesini ayarlayabilirsiniz.

9aromatherapyAromaterapi
Özel aromaterapi yağını buhar makinasının haznesine damlatılarak buhar özelliği ile birlikte güzel koku yaymasını sağlıyor.Yakında bu özellik ürünlermize eklenecektir.

10Shower-Faucet-2624-Su Yönlendirme Bataryası
Su Yönlendirme Bataryası suyu sırt jetlerine,tepe ve el duşuna,ayak masajına ve musluğa yollar.

11chromoKromoterapi Işıkları
Kromoterapi ile duygusal durumunuzu değiştirebilirsiniz.Buhar banyosu yaparken kromoterapi lambaları çok eğlenmenizi sağlayacak.

12shower-extractor-fanHavalandırma
Havalandırma fanı banyoya hava sirkülasyonu sağlar ve kabini açmadan istediğiniz anda buharı çekebilir.

13fluorescentlightTepe Lambası
Buhar banyosu yaptığınızda tepe lambası sayesinde görüşünüz artacaktır.

politek-banyo-banner

acrex-banner2

politek-su-depolari

Haber Bülteni

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to"

Yeni ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan düzenli şekilde haberdar olmak istiyorsanız Haber Bültenimize üye olabilirsiniz.